Роман Трепак и Виктор Трепак или почему ничего не меняется?

Роман Трепак и Виктор Трепак или почему ничего не меняется?

Роман Трепак и Виктор Трепак или почему ничего не меняется?

Виктор Трепак

«Звернення посадових осіб органів та установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України у Львівській області, які вже не в змозі стримувати своє обурення на протиправні дії з боку «покидька», «хабарника» та «корупціонера» Трепака Романа Миколайовича, якого в червні 2014 року було призначено на посаду начальника управління внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтС України. У наш час, людина, яка призначається на таку відповідальну та показову посаду мабуть повинна була б бути виключно чесною, прозорою та не викликати жодних сумнівів у чистоплотності. Але це не про Трепака.

 

Адже в його кар’єрі важко знайти білі плями. Спочатку про минуле «корупціонера» Трепака. Перебуваючи на посаді начальника сектору внутрішньої безпеки управління ДДУПВП у Львівській області; отримав одну з трьох службових квартир, які були виділені Кабінетом Міністрів України на область. При цьому слід зазначити, що на черзі він перебував лише місяць та мав власну трикімнатну квартиру. Хіба це — Законно?! Чесно?! Справедливо по відношенню до тих людей, які чекали на житло все своє життя?! А секрет цього дуже простий – рідний брат Трепака – Віктор Трепак, який є впливовим працівником СБУ (на цей час він вже генерал), який постійно няньчиться із старшим братцем та витягає його зі всякого лайна, наприклад вся Львівська область не може забути ганебного затримання Трепака, який на той час був майстром цеху Львівської виправної колонії № 48, за занос до зони горілки для засудженого. Ця новина миттєво розлетілась по колонії, а в подальшому по області.

 

Законного покарання Трепак відповідно уник з огляду на вищевказане. Головний пріоритет Трепака це — гроші. Йому платили за посади, звання, умовно-дострокові звільнення засуджених, а за сприяння в передачі в довгострокову аренду земельної ділянки Львівської виправної колонії № 48 строком на 49 років він разом з генерал-майором Ільницьким В.Я. отримали 30 тис. доларів США. На кадрових комісіях управління для працівників, які відмовлялись платити, створювались штучні умови тиску з боку Трепака. То знання не такі, то розписку про співпрацю з внутрішньою безпекою не дав, то ще якісь вигадки. «На щастя» для тямущих все вирішували гроші. Ні, ставок не було, хто скільки принесе… головне щоб людина була надійною та не “здасть” покровителя. Хоча, хто пообіцяв, а не заніс — бережись! До тебе їде перевірка.

 

Багато кому відомо як він, будучи співробітником внутрішньої безпеки Державної податкової адміністрації (м. Львів), під час президентства Януковича, шантажував начальників відділів цієї поважної організації та лякаючи братом вимагав щомісячні хабарі (в основному середня сума становила 3-5 тис. доларів США), у противному випадку — брат “посадить”. Тобто, ви не дивіться на те, що я ніхто, а от брат… Але людям було не до сміху і вони змушені були звідкись брати та платити, і знову платити. Хоча, в один прекрасний момент халява обірвалась. Комусь такі «правила» набридли і в один чудовий день Трепака зустріли на вулиці незнайомці та під час проведеного «виховання» серйозно його травмували. Крім цього, сам колектив податкової взбунтувався та Трепаку нічого не залишалось як тривалий час (близько року) переховуватись на лікарняних. Також, перебуваючи на службі у внутрішній безпеці Державної податкової адміністрації у Львівській області постійно телефонував та зустрічався з колишніми та діючими працівниками з метою отримання будь-якої інформації про діяльність керівництва управління, Львівського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтС України та керівництва окремих установ, наявність відомостей компрометуючого характеру щодо їх особистого життя тощо. Про даний факт керівництвом управління ДПтС України у Львівській області було письмово проінформовано керівництво Трепака. Це так заділо його, що він подав у судові інстанції позови на начальника управління ДПтС України у Львівській області Дзюдзя М.С. з метою захисту своєї честі і гідності (яких він ніколи не мав). За результатами розглядів справ судами прийняли рішення — позовні заяви Трепака залишити без розгляду.

 

Після такого Трепаку залишилося лише «піджати хвіст» та чекати нової можливості помститися, адже його особисті риси характеру це — “злопам’ятство”, “злорадство”, “помста” і т.д. І ось цей час настав. За допомоги все того ж брата Віктора – Трепака призначають начальником внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтС України. Одразу ж почались звільнення працівників, які відмовлялись виконувати його злочинні вказівки, давати хабарі та створювати корупційні схеми, за якими Трепак раніше працював («кришування» закупівлі продуктів харчування з тодішнім очільником управління генерал-майором внутрішньої служби Ільницьким та отримання «відкату» не менше 20%, махінації з виробничими ресурсами підприємств установ). Нещодавно силами своїх працівників з центрального апарату перевіряв роботу млина в Личаківській виправній колонії (№ 30), хоча ті нічого не знайшли, однак мали намір викрити стару схему, яку колись Трепак придумав із колишнім головним бухгалтером Бухаровим. Але не тут то було. Люди давно відійшли від його схем, а у нього не сходиться, як так? Що вже не крадуть? Як він… При цьому працівники внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтС України опитували посадових осіб установи щоденно, протягом тривалого часу з недотриманням норм професійної етики, на підвищенних тонах, із застосуванням психологічного тиску, погроз щодо кримінальної відповідальності та використанням ненормативної лексики, внаслідок чого виконуючого обов’язки директора підприємства Федишина З.С. було госпіталізовано з робочого місця в лікарню з діагнозом «інфаркт міокарду». Також за особистим сприянням Трепака почали повертатись на службу колишні його друзі «хабарники» та «корупціонери». Наприклад Паук О.В., який був звільнений з ДКВС України в 2012 році через систематичні розкрадання державного майна та використання особового складу не за призначенням, однак у вересні 2014 року прийнятий на службу на посаду начальника Личаківської виправної колонії № 30, незважаючи на негативні характеристики та відмови кадрової комісії центрального апарату. Як подяку, Трепак отримав 4000 доларів США, про що відомо від достовірних джерел центрального апарату ДПтС України. Службові відносини між ним та працівниками будуються на примітивних принципах. Наприклад: якщо «ти» з ним, то в обов’язковому порядку повинен розповідати йому повсякчас про своїх товаришів по службі, їхні помилки, проступки, будь-що, що б компрометувало ту чи іншу людину. Якщо ж «ти» насмілився йому не підкоритись, то чекай підніжку, підставу, провокацію, не важливо що, але це буде боляче і бачити це повинні всі інші заради страху. Залякати всіх, щоб потім заробити. Другий принцип поведінки людини, яка явно страждає на окремий напрямок шизофренії. Якій постійно видається, що за нею слідкують, підслуховують, заздрять…

 

Свої «дружні» відносини підтримував, як правило, із слабкими людьми, якими у «дружбі» міг маніпулювати, насміюватись над ними, тобто постійно відчувати свою значимість, статус, інші вигадані самовиправдання. Після призначення на вказану посаду Трепак знову почав видзвонювати у рідну йому Львівську область до всіх підряд та залякувати розправою і помстою, якщо вони не будуть його інформувати про службові процеси. Полковник, начальник управління видзвонює по лейтенантах та лякає бідних собою. Сильно! Також він намагається впливати на призначення посадових осіб, які не відносяться до компетенції центрального апарату. Люди змучились від невиправданих знущань з боку «покидька», «хабарника» та «корупціонера» Трепака та з прийнятим закону про Люстрацію є величезна надія, що такі як він в жодному випадку не буде працювати в подальшому»

 

 

О Трепаке из СБУ пишут форумчане:

 

« Если Ю.Артюхов – близкий друг президента , С.Грицак — довереное лицо президента, В.Трепак — предвыборный штаб президента- то как они будут возглавлять Антикорупционное бюро президента! Бороться с корупцией президента и его окружения! Наше законодательство позволяет бороться со взяточничеством и корупией в данное время! Под Бюро не будет нового закона! Так почему эти люди , которые в данное время, возглавляють все посты СБУ не борются с корупцией , а только возглавляют ее! Не могут люди, не сделавшие НИЧЕГО За многие годы, имея на это все возможности, сейчас Себя переформатировать и работать по — новому! НЕ МОГУТ!
Так Трепак уже возглявлял и К и ВБ ! И как корупционера и взяточника уволили с треском! Зато дом в три этажа в самом Львове, дача в горах / Ярема отдыхает/ . Востановился , перед кем надо прогнулся! И дальше будет возглавлять корупционные схемы…! Нет правды в государстве и не будет, пока новые, молодые , ничем себя не скомпроментировавшиеся офицеры не будут назначены на эти должности! За державу обидно!
Интересно, что Трепак действительно возглавлял Управление внутренней безопасности СБУ при Януковиче и продолжает служить в СБУ и сейчас. Что, согласитесь, странно, учитывая то, что ВБ при Януковиче внутри СБУ было именно внутренней тайной политической полицией, вылавливающей несогласных. И – ничего. Служит дальше. Патриот, наверное. Цитируем форум: «

Хотим рассказать Вам о том, что творится в Крымском СБУ.

Донецкий, но теперь Крымский генерал, расставил на все хлебные места в СБУ своих людей. Беспредел полный. Никому до этого нет дела. Куда смотрит Хорошковский ? Ведь ему всё известно. Известно, что руководство Крымского СБУ подмяло под себя “Черноморнефтегаз”, деребанят госудаственные квартиры в пользу нужных сотрудников, землю в престижных районах Крыма, порты, влиятельных бизнесменов. Чуть не пустили с молотка земли вокруг ведомственного санатория “Черноморье”, сам санаторий потихоньку рассыпается. А ведь всё докладывается и профилактическая работа ведётся, не смотря на противостояние генерала Тоцкого, который так и говорит, что он царь и жаловаться на него некому, но он не прав, есть кому. Да, может Могилёв свежим взглядом оценит нанесённый ущерб и доложит президенту о том, что творится в Крыму, раз председатель СБУ молчит. Не всё СБУ Крыма принадлежит донецким, Трепак, не спи, реагируй, мы ведь есть.

В ноябре месяце с.г. шла работа по документированию вымогательства сотрудником архивного подразделения паном Лысяковым денег с кандидата на службу в органы СБУ. С человека сняли разово 1000 гривень за оформление в органы. Генерал Тоцкий не дал полноценно реализовать сигнал. Тебе начальник УВБ СБУ полковник Трепак говорю, ты только требуешь громких результатов, а где твоя реальная помощь и защита. Твой звонок Тоцкому по этому факту никакого результата не дал. Сигнал закрывается информированием генерала Тоцкого, а решение по увольнению сотрудника принял типа он сам. Но там были причастны и сотрудники отдела кадров, эту банду нужно было принимать и садить. Не дали потому что начальник кадров ГУ СБУ кореш генерала Тоцкого он тоже из Донецка. Поддержи своих наконец то , зто тебе не судей принимать. С нами агентура не хочет встречаться потому что не верят и боятся.»

Вобщем, грустная картина. Перемен – нет. И все это видят.

Сергей Никонов, «ОРД»

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, VK и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компромат на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Источник

0

Автор публикации

не в сети 7 дней

Альберт Кулагин

1 866
«Да пошёл ты на хуй!» — подумал я, и отправил смайлик :)
54 года
День рождения: 04 Мая 1969
Комментарии: 336Публикации: 8110Регистрация: 16-01-2017
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Europe
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля