Історія Малиновського переповнена умовними сполучниками «якби»

Історія Малиновського переповнена умовними сполучниками "якби" 1

Публикация в группе: Вокруг Футбола

Категории группы: Футбол Украины

Кожен футболіст, навіть кожен не футболіст, тобто звичайна людина має вдосталь цих «якби» — тут немає чому дивуватися. Проте все одно історія Малиновського незвичайна.

Найперше «якби» стосується того його кар’єрі в Шахтарі. Якби в нього повірили в Шахтарі тоді? Зараз дивує-дивуєшся, як тоді в Донецьку прогавили такий талант. Малиновський так жодного матчу за першу команду Шахтаря не зіграв, піднявшись в ієрархії до Шахтаря-3 та одного збору з першою команду.

Одна справа інші вихованці Шахтаря, які говорять, що клуб їм зламав кар’єру, адже ставив тільки цих клятих бразильців. Але ж Малиновський — це просто гравець для Луческу. Зараз так і є, а тоді він був молодим, хоч і талановитим гравцем, у якого футбол був не на першому місці.

Ну й так — Шахтар довіряв бразильцям. Інакше скластися обставини не могли.

Що якби Малиновський залишив Шахтар раніше та поїхав до Європи? Безперечно, на його кар’єру вплинув переїзд до Бельгії. Проте переїзд відбувався аж в 23 роки.

Вже доводилося говорити, що українські футболісти з системи Динамо та Шахтаря готові покинути кубельце, зрозумівши на 100%, що грати там не будуть. Навіть якщо 99%, то вони виберуть оренду в Маріуполі, Зорі чи деінде.

Перехід Малиновського з одного боку був викликом системі, а з другого — йому не було куди зростати в Україні. Шахтареві він був не потрібен, в Динамо б його не продали, Зорю він переріс як в ігровому, так і в фінансовому плані. В футбол попереднього історичного періоду він би легко знайшов собі команду в Україні (Металіст чи Дніпро) й горя б не знав. Ні про яку Європу б і мова не йшла, а ще якась там Бельгія.

До того ж червоною лінією в юні роки Малиновського проходять постійні, так сказати, порушення режиму. Він більше хотів гуляти, ніж грати.

Якби їх не було? Якби він подорослішав раніше?

Якби не розірвані хрестоподібні зв’язки в першому сезоні в Генку? Якби Генк його продав у 2018, а не в 2019-му році.

Споглядаючи на теперішні успіхи Малиновського хочеться постійно думати над тим, що його кар’єра могла бути набагато кращою. Він міг би досягти набагато більшого до 27-ми років.

Ніяких «якби» не існує. Це лише порожні розмови. Все завжди відбувається вчасно. Все завжди відбувається саме так, як мало відбутися.

Якби його бачили в Шахтарі, то він би став просто гравцем ротації. Якби він поїхав раніше, то потрапив би закордон занадто молодим, й з ним би не панькалися, а він сам би не зумів зачепитися, сказавши, що йому не довіряють. Якби не травма, то він би не почав закачувати спину, не вилікувався, не захотів зростати. (Якось в одному з випусків гри Футбольний менеджер Малиновський закінчив кар’єру в 26 через постійні травми). Якби він пішов раніше з Генка, то не потрапив би до найвеселішої команди Європи, де навіть без постійного місця в старті можна бути помітним гравцем.

Усі ці проблеми та серйозні життєві перепони зробили Малиновського саме тим, ким він є. А це небагато-немало — найкращий футболіст України прямо раз.

Коли залишаючи поле Ярмоленко віддав пов’язку Сидорчукові, а той її передав кудись далі, то першою думкою було: «Кому». А другою: «А, там же є Малиновський».

А тепер з Іспанією його не буде. Буде Шапаренко, для якого Малиновський має бути прикладом у тому, що з талановитого футболіста можна вирости в зірку, але для цього потрібно багато працювати. Проте Шапаренко — це вже зовсім інша історія. Але й тут, до речі, Луческу замішаний. Тільки для одного він зачинив двері в першу команду, а іншому розчинив.

Проте Шапаренко — це зовсім інша історія.

© Авторський канал коментатора Setanta

0

Автор публикации

не в сети 2 часа

🇮🇹Олег "Италия"🇮🇹

2 510
Жизнь коротка, но время проведенное в море в зачет не идет.
52 года
День рождения: 11 Апреля 1970
Комментарии: 3455Публикации: 8100Регистрация: 05-02-2015
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Европа
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля
/