Австралія вперше майже за два роки відкриється для іноземних туристів

Вакцинованих туристів звільнили від проходження карантину.

Австралія вперше майже за два роки прийме іноземних туристів 21 лютого. Рішення прийняли у зв’язку з високими показниками вакцинації від COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Країна почала поступово відкриватися з листопада. Спочатку влада дозволила австралійцям в’їжджати та виїжджати, а потім дозволили приймати іноземних студентів й деяких робітників.

Тепер з 21 лютого дозволили в’їзд туристів. При цьому мандрівники, які пройшли повний курс вакцинації, не повинні проходити карантин.

Туристам, які не отримали дві дози вакцини від COVID-19, будуть зобов’язані пройти карантин.

Коронавірус в Австралії

В Австралії карантинні обмеження є одними з найжорсткіших у світі. Однак 1 жовтня влада Австралії прийняла рішення відкрити державний кордон з листопада – вперше за останні півтора року. З березня 2020 року в Австралії діє одне з найсуворіших прикордонних правил у світі – залишати країну забороняється навіть її громадянам. Першими можливість виїжджати за межі Австралії отримають жителі тих штатів, де рівень вакцинації досягне 80%.

В Австралії був сплеск заражень “Дельта”- штамом коронавірусу. Спалах захворюваності спостерігається в двох найбільш населених штатах країни-Вікторії і Новому Південному Уельсі. А на острові Тасманія, де не реєструвалося жодного випадку захворювання протягом майже двох місяців (58 днів), зафіксовано новий випадок зараження.

28 листопада 2021 року в Новому Південному Уельсі у двох людей, які прилетіли з-за кордону, виявили “Омікрон”- штам SARS-CoV-2. А 27 Грудня зафіксували першу смерть від нового штаму.

0

Автор публикации

не в сети 2 года

Роман з України

4
43 года
День рождения: 04 Марта 1980
Комментарии: 0Публикации: 7Регистрация: 20-02-2022
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Europe
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля