Домініканська Республіка скасувала всі карантинні обмеження

Українські туристи можуть потрапити в Домінікану без будь-яких обмежень.

Домініканська Республіка, популярна серед любителів екзотичного пляжного відпочинку, з 17 лютого 2022 року скасувала всі карантинні обмеження, запроваджені через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє Daily Prabhat з посиланням на заяву президента республіки Луїса Абінадера.

“Такі заходи, як використання маски, необхідність пред’явлення сертифіката вакцинації для доступу в усі місця або обмеження в громадських місцях з сьогоднішнього дня є особистою відповідальністю кожного з нас. Після цієї довгої битви ми почали відновлювати нашу свободу”, – заявив президент Домінікани.

Водночас він підкреслив, що незважаючи на рішення про зняття обмежень, влада продовжить пропаганду вакцинації населення від COVID-19.

“Ми будемо продовжувати стежити і спостерігати за ситуацією. Країна також може бути впевнена, що, на відміну від минулого, наша система охорони здоров’я сьогодні готова до будь-яких непередбачених обставин”, – додав президент у заяві.

Відзначимо, за даними МЗС України, на даний момент українські туристи можуть потрапити в Домініканську Республіку без будь-яких обмежень. Досить тільки заповнити спеціальну електронну форму. При цьому для в’їзду в Домінікану українцям не потрібна віза, якщо вони їдуть туди з туристичною метою не більше ніж на 30 днів.

0

Автор публикации

не в сети 1 год

Роман з України

4
43 года
День рождения: 04 Марта 1980
Комментарии: 0Публикации: 7Регистрация: 20-02-2022
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Europe
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля