Лондон оголосив надзвичайну ситуацію через "Омікрон"

Тільки за останню добу в місті виявили 26 тисяч нових випадків COVID-19.

Через варіант коронавірусу "Омікрон" і перевантаження системи охорони здоров'я в Лондоні оголошено режим надзвичайної ситуації.

Це має допомогти владі районів краще координувати свої дії з боротьби з пандемією, пише BBC. Екстрені служби та медичні заклади міста працюватимуть в особливому режимі.

Першими масовими заходами, скасованими через "Омікрон" цього тижня, вже стали матчі англійської Прем'єр-Ліги. П'ять з шести призначених на суботу зустрічей було відкладено.

За словами мера британської столиці Садіка Хана, лише за останню добу в Лондоні виявили 26 тисяч нових випадків COVID-19. Одночасно з кількістю госпіталізацій, яка за минулий тиждень зросла на 28,6% і досягла 1534 осіб, зростає й кількість хворих медичних працівників.

"Упродовж останніх кількох днів я зустрічався з колегами по всьому місту - від медиків, місцевих рад до пожежників і поліції. Ми всі дуже стурбовані вибуховим зростанням кількості заражень "Омікроном". Зростає кількість людей, які потрапляють в лікарні, але різко збільшується й кількість співробітників, які взяли лікарняний. Тому, порадившись з колегами, я вирішив оголосити режим надзвичайної ситуації", - заявив Хан.

Мер Лондона каже, що більшість госпіталізованих не були щеплені.

У Великобританії три дні поспіль фіксувалися найвищі показники заражуваності за весь час пандемії. У п'ятницю виявили близько 93 тисяч нових випадків. Країна стала однією з найбільш постраждалих від нової мутації коронавірусу.

Водночас на тлі швидкого поширення "Омікрона" Нідерланди стали першою європейською країною, яка знову ввела жорсткий локдаун. Карантинні заходи почнуть діяти вже з неділі.

0

Автор публикации

не в сети 2 недели

Дiд Евсiй

167
41 год
День рождения: 10 Марта 1981
Комментарии: 505Публикации: 379Регистрация: 20-08-2015
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Европа
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля
/