Три великих авіакомпанії Європи оголосили про припинення рейсів в Україну з 21 лютого

Німецька авіакомпанія Lufthansa призупиняє всі рейси до Києва та з Києва з 21 по 28 лютого. Також польоти до Києва зупиняють Swiss Airlines і Austrian Airlines.

Зокрема, Lufthansa літає з Франкфурта до Києва і Львова і з Мюнхена до Києва. “Lufthansa постійно стежить за ситуацією і прийме рішення про подальші рейси пізніше”, – йдеться в заяві авіакомпанії.

У разі скасування рейсу пасажирам рекомендують звертатися в сервісний центр Lufthansa або в туристичне агентство, щоб обговорити подальші плани поїздки.

Спеціальний представник МЗС України з санкційної політики Олексій Макєєв написав у Twitter, що хотів би почути від авіакомпанії причини такого рішення.

“Було б здорово, щоб у ваших поясненнях були слова “російські загрози вторгнення в Україну”. Ви також скоротите рейси в Москву?”,- написав він.

Austrian Airlines літає з Відня до Києва, Львова та Одеси. У прес-службі авіакомпанії повідомили avianews.com, що зупиняють рейси до Києва та Одеси до кінця лютого. 20 лютого Austrian Airlines виконає спеціальні рейси з Києва та Одеси для вивезення пасажирів. Рейси Відень-Львів авіакомпанія продовжить у звичайному режимі, зазначили у прес-службі.

Крім цього, швейцарська авіакомпанія Swiss Airlines також оголосила про відмову польотів за своїм єдиним маршрутом в Україну Київ-Цюріх до 28 лютого. Більш того, в компанії відмовилися від використання неба над Україною для транзитних рейсів.

0

Автор публикации

не в сети 2 года

Роман з України

4
44 года
День рождения: 04 Марта 1980
Комментарии: 0Публикации: 7Регистрация: 20-02-2022
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Europe
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля