Як відмовитись від незаконної повістки?

Коментар від одного з провідних спеціалістів в області законодавства:

«Ви маєте право відмовитися отримувати повістку, оскільки Ви не повинні визнавати сам факт вручення повістки з порушенням. Тому викличте патрульну поліцію (навіть якщо на місці вже буде поліцейський), важливо зафіксувати факт незаконності.

Якщо Ви відмовилися від підпису, тоді співробітники, складуть акт відмови, що свідчить, що Ви відмовилися від підпису.

При складанні акту, Ви повинні викласти свої пояснення з посиланням на Положення та
ч.3 ст.37 ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (викласти такі порушення) та підписати його, за можливості сфотографуйте акт та повістку.

Оскільки за неявку до військкомату встановлено різні види відповідальності, потрібно подивитися зміст повістки та подати скарги, пояснення до військкомату. Тобто після отримання повістки або складання акту відмови, Ви повинні надіслати засобами поштового зв’язку документи, що підтверджують підставу для звільнення від мобілізації або порушення порядку вручення повістки, свої пояснення з посиланням на норми.

Одразу раджу надіслати скаргу на обласний ТЦКСП на дії районного військкомату щодо порушення вручення повістки. Якщо вирішили направити поштою, то повинні направити до військкомату заяву (у довільній формі) із зазначенням інформації про те, що Вам вручили повістку з порушеннями положень. Заяву направити поштою цінним листом з описом вкладення.»

0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Дед Евсей

167
41 год
День рождения: 10 Марта 1981
Комментарии: 505Публикации: 369Регистрация: 20-08-2015
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
РЭНБИ - Европа
Добавить комментарий
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Ваш день рождения * :
Число, месяц и год:
Отображать дату:
Генерация пароля
/